Biz Kimiz ?

2012 yılından bu yana Metin2 sektöründe yer edinmiş projeleri iyi yerlere taşımış adımızı dahi duymadığınız arka planda çalışan sizlerin oyun zevkini en üst noktaya taşıyan oyun geliştiricileriyiz.
Oyun Sahibi İçin Metin2Portal Avantajları Neler ?

2012 yılından beri oyun sektöründe olduğumuz için oyuncunun ve oyun sahiplerinin problemlerine hakim bir ekibiz. Hem oyun sahibi olarak baktığımızda hem de bir oyuncu gözü ile baktığımızda oyun sahiplerinin oyuncularına ulaşabileceği bir platform bulunmamakta olan platformlarda reklam masraflarıyla beraber maliyetleri bir hayli artırmakta. Bizim çözümümüz ise oyun sahiplerine verdiğimiz doğrulanmış profil sayesinde onu takip eden oyuncuya anında ulaşması herhangi bir bakım duyurusu, etkinlik duyurusu vs gibi durumlarda mobil uygulamamız sayesinde anında haber vermesi. Diğer bir avantajı ise bu Metin2 Portal platformu tüm Metin2 oyuncularını ve oyuncu sahiplerini bir araya getirmek için kurulan bir portal bunun artıları ise bu güne kadar sosyal medya platformlarında ödenen yüksek reklam bedellerine artık gerek kalmayacak olması. Çünkü bu platformda metin2 oyuncuları hem kendi paylaşımlarını yapıp isteklerini size duyurabilir hem de oynadığı oynayacağı oyun hakkında bilgi sahibi olabilirler.
Oyuncu İçin Metin2Portal Avantajları Neler ?

Oynadığı oyunda herhangi bir başarısını kendi profilinden gerek videolu gerek fotoğraf ile paylaşabilecek ve rakiplerine gücünü gösterebilecek. Ardından Mobil Uygulamamız sayesinde oynadığı oyunda oluşabilecek herhangi bir gelişmeden anında haberdar olabilecek. Lonca savaşları etkinlikler vs gibi durumlarda rekabeti artırmak amaçlı paylaşım yapabilecek. Oyunda yaşadığı herhangi bir adil olmayan davranışı ve ya bir problemi gerek oyun sahibi gerek diğer oyuncular ile paylaşabilecek. Oyun üzerine yapacağı bir ticaret için bilgisayar başında müşteri beklemesine gerek kalmaksızın Mobil uygulamamız sayesinde alıcıyla doğrudan haberdar olabilecek. Oyun sahiplerine isteklerini doğrudan duyurabilecek gerekirse bununla alakalı #hashtag oluşturup kitle ile birlikte hareket edebilecek.
Youtuber Ve Twitcher İçin Metin2Portal Avantajları Neler ?

Biliyoruz ki telif sebebiyle kapanan hesapların ardından tekrardan izleyici kitlesine ulaşmak zaman almakta ve ya oluşabilecek durumlardan ötürü izleyicisine videonun paylaşıldığına dair haber verememe gibi durumlarla karşılaşılabilmekte. Platformumuz üzerinden Onaylı Hesap başvurusu yaptıktan sonra alarm şeklinde gönderi kurulabilecek ve saati geldiği zaman otomatik olarak gönderi paylaşılabilecek özellikleri kendileri kullanabilecek. Ardına yine sadece Onaylı Hesaplarda olan “Bildirim Al” Modülü takipçisi tarafından aktif edilirse paylaşım yapılan gönderi bildirim olarak takipçisine ulaşacak. Mobil Uygulamamız sayesinde oyunlar hakkındaki sıcak gelişmelerden anında haberdar olabilecek.