admin @administrator
Sitemiz aktif edilmiş durumda. Kullanıcılar kayıtlarını yapıp AppStore ve PlayStore üzerinden "Metin2Portal" şeklinde arama yaparak ulaşabilir dilerse tarayıcı üzerinden www.metin2portal.com adresine girerek sağ alt köşede bulunan ikonlardan telefonlarına uygun olan Application'ı edinebilirler.
09:52 AM - Mar 11, 2022
Bu gönderiye yalnızca administrator tarafından bahsedilen kişiler yanıt verebilir.
admin @administrator
11 March, 09:55
admin isimli kullanıcının gönderisine yanıt olarak
Buradaki temel amaç insanların serverlarla alakalı paylaşımlarını hem cep telefonlarından hem de bilgisayarlarından yapabilmelerini sağlamaktır.
Bir server hakkındaki olumlu olumsuz görüş ve önerilerini oyun içerisinde çektikleri videoları, fotoğrafları paylaşarak dostunu düşmanını belirleyip rekabet edebileceği ortamı kendisi için yaratıp tüm metin2 topluluğuna bunu ilan edebilmesidir.
Hashtag özelliği ile istediğiniz oyunu ya da olayı trend yapabilirsiniz. . Örneğin bir xMetin2 sunucusu yükseliş yakalayıp fazla post aldığı taktirde gündem olabilecek.
admin @administrator
11 March, 09:58
admin isimli kullanıcının gönderisine yanıt olarak
Bu uygulamanın Youtuberlar ve Twitch yayıncılarına faydası nedir?
Doğrulanmış hesaba (Mavi Tik) sahip olan kullanıcıların paylaşımları takipçilere anlık bildirim olarak iletilir. Bu sayede açılan yayınlardan, paylaşılan videolardan takipçilerinizi haberdar edebilirsiniz.
Metin2 topluluğu doğası gereği sürekli dağılan bir yapıya sahip. Binlerce server olmasından dolayı sizi bugün takip eden oyuncu yarın takip etmeyebilir. Bu uygulamada tüm pvp serverlar bir arada olacak. Hangi serverda oynarsanız oynayın takipçilerinizle iletişimde kalabileceksiniz.
Doğrulanmış profillerin diğer bir avantajı ise post zamanlama. Herhangi bir gönderiyi ileri tarihli zamanlayabilir ve hem gönderiyi zamanladığınızda hem de gönderi paylaşıldığında takipçilerinize bildirim gönderebilirsiniz.
Youtuber ve Twitcherları çekiliş olarakta desteklememiz gündemimizde yaptığınız yayın ve ya videolara sponsor olarak bilgisayar ekipmanları ve ya telefon ekipmanlarını kanallarınız sayesinde izleyicilerinize kazandırabileceksiniz.
Dilerseniz hediye edeceğimiz eşyayı sizlere yollayıp sizlerin kazanana ulaştırmasını sağlayabiliriz dilerseniz siz çekilişi yaptığınız taktirde bizler kazanana ulaştırabiliriz.
Aynı zamanda geliştirmekte bulunduğumuz canlı yayın sistemini faliyete geçirdiğimizde herhangi bir telifle karşılaşmaksızın oynadığınız serveri canlı yayına verip hayranlarınızla beraber oyun oynayabileceksiniz.
Son olarak değineceğimiz nokta ise platformumuzda youtubeye video atar gibi videolarınızı yükleyip herhangi bir algoritmaya takılmaksızın tüm metin2 oyuncularına Keşfet bölümünden ulaşabilir ve daha fazla izlenme yakalabilirsiniz.
Buradaki temel amacımız metin2 ile ilgilenmeyen insanlardan ziyede metin2 oyuncusuna doğrudan erişebilecek duruma gelmeniz. Tabi ki mobil uygulamamız sayesinde kullanıcılar hem cep telefonlarından hemde bilgisayar üzerinden video ve yayınlarınıza doğrudan ulaşabilecekler.